KONST / Litografier / Serigrafi 14277003
nr 1427 7003
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Serigrafi, "Stilla Längtan''. Signerad, numrerad 165/190. Bildmått: 56x44 cm, yttermått inklusive ram: ca 70x55 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:28:11
25/10 18:19:40
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy